Ciekawe artykuły i informacje"Jak zdobyć dziewczynę, która jest Tobą zainteresowana?"

Najczęściej zadawanym pytaniem jakie dostaję w mailach, jest niezmiennie: „Czy możesz dać mi kilka tematów do rozmowy z dziewczyną, bo nie wiem o czym z nią rozmawiać?”. No cóż według mnie przeważnie problem tkwi nie w tym, że się nie ma nic do powiedzenia (bo przeważnie masz i to sporo) ale w... (przeczytaj więcej)"10 porad, jak rozmawiać z dziewczyną"

Najczęściej zadawanym pytaniem jakie dostaję w mailach, jest niezmiennie: „Czy możesz dać mi kilka tematów do rozmowy z dziewczyną, bo nie wiem o czym z nią rozmawiać?”. No cóż według mnie przeważnie problem tkwi nie w tym, że się nie ma nic do powiedzenia (bo przeważnie masz i to sporo) ale w myśleniu i błędnych przekonaniach o samym sobie. Wkrótce pokażę Ci, że masz wiele do powiedzenia, po prostu o tym nie wiesz (przeczytaj więcej)"Jak być bardziej swobodnym przy kobietach?"

Na początku zadam Ci kilka pytań:

  • Czy zdarzyło Ci się widzieć dziewczynę, z którą chciałbyś porozmawiać, ale Twoje emocje zaczęły wariować tak bardzo, że nie podszedłeś do niej, bo zdecydowałeś, że lepiej jest się poddać, niż narazić na odrzucenie z jej strony?
     
  • Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek rozmawiać z kobietą, którą byłeś zainteresowany i tak się zdenerwować, że w końcu nie wiedziałeś, co mówić i nie byłeś w stanie wydusić z siebie słowa, a ona odeszła zakłopotana lub nastała niezręczna cisza?
     
  • Czy uważasz, że wokół Ciebie są mężczyźni bardziej pewni siebie i swobodni przy kobietach niż Ty?

Jeśli tak, to koniecznie czytaj dalej  
(przeczytaj więcej)
Wróc do strony głównej

Polityka prywatności   | Kontakt | Strona głównaWięcej informacji | Zasoby