goraGratuluję Podjęcia Świetnej Decyzji


Oprócz podstawowego poradnika „Zainteresuj Ją i Zdobądź” który chcesz zamówić, mam dla Ciebie specjalną propozycję, która będzie ważna tylko teraz, więc proszę Cię czytaj uważnie ten tekst, abyś potem nie żałował.

Możesz dostać szkolenie audio oparte na poradniku „Zainteresuj Ją i Zdobądź” za dużo mniejszą cenę (30 złotych taniej). Szkolenie nagrane w MP3 trwa aż 251 minut i 33 sekundy (ponad 4 godziny nagrania).


To Jednorazowa Propozycja Aktualna Tylko Teraz i Ten Jedyny Raz
(251 minut nagrania 20 złotych taniej)

Wersję audio możesz słuchać idąc do szkoły, jadąc z pracy albo nawet przed samym spotkaniem z dziewczyną. Wystarczy wrzucić ją na MP3 lub telefon i gotowe. Zupełnie jakbyś miał osobistego trenera, który Ci doradza w jakim chcesz temacie. Nie musisz czytać i męczyć wzroku przed komputerem, a do tego dużo szybciej się uczysz.

Cały zestaw możesz mieć za jedyne 109 89 59 złotych. Za tę cenę dostaniesz wersję elektroniczną (do czytania)  oraz wersję audio w MP3 do słuchania.

Szkolenie Audio "Zainteresuj Ją i Zdobądź"
(czas trwania 251 minut 22 sekundy + wersja PDF)


zestaw mp3

Oraz 2 Dodatki Za Darmo...

Tylko teraz do szkolenia audio dostaniesz również fragmenty MP3 innych moich poradników.  Tych dodatków nie dostaniesz nigdzie indziej.

bonus 1. Humor I Rozmowa Które Oczarują Kobiete
Wszystko o tym jak rozmawiać i rozśmieszać kobiety?
 fragment MP3 trwający 38 minut i 11 sekund

2. Potężna Pewnoś Siebie Alfa
Jak być bardziej pewnym siebie i stac się mężczyzną  Alfa?
fragment MP3 trwający 21 minut 34 sekundy


Tak Uncle! Chcę Skorzystać z Tej Promocji i Dostać Obie Wersje Poradnika „Zainteresuj Ją i Zdobądź” (MP3 i PDF) Oraz 2 Bonusy  Oszczędzając Przy Tym Aż 30 Złotych (z 89 na 59 zł.)

okladka
Nie Uncle! Nie Chcę Skorzystać z Tej Szansy i Zdaję Sobie Sprawę, Że Taka OkazajaPrzepada. Mimo Wszystko Chcę Poradnik „Zainteresuj Ją i Zdobądź” w Wersji Elektronicznej Do Czytania (39 zł)


Polityka prywatnościKontakt | Strona głównaZasoby

dol